KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442537
nr 1344 2537
Henri Morell, Paris. Signerad. Olja på duk, 61x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:41:35
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
800 kr